Wedstrijdschema en Resultaten 2016

 

Aanvang Veld Wedstrijd     Uitslag
Vrijdag 27 mei 2016 - 1e toernooidag      
17.30 uur 1 Ajax - Real Madrid 1 - 0
17.30 uur 2 Chelsea FC - RSC Anderlecht 0 - 1
17.30 uur 3 F.C. Twente - Feyenoord 0 - 1
18.30 uur 1 SL Benfica - Right to Dream Ghana 0 - 0
18.30 uur 2 S.V. Grol - Manchester United 1 - 0
18.30 uur 3 PSV - KRC Genk 1 - 1
19.30 uur 1 Feyenoord - RSC Anderlecht 1 - 1
19.30 uur 2 Real Madrid - F.C. Twente 4 - 0
19.30 uur 3 Ajax - Chelsea FC 3 - 0
20.30 uur 1 PSV - S.V. Grol 5 - 0
20.30 uur 2 SL Benfica - KRC Genk 3 - 2
20.30 uur 3 Right to Dream Ghana - Manchester United 2 - 0
Zaterdag 28 mei 2016 - 2e toernooidag      
10.30 uur 1 F.C. Twente - Chelsea FC 2 - 1
10.30 uur 2 RSC Anderlecht - Ajax 0 - 2
10.30 uur 3 Real Madrid - Feyenoord 2 - 1
11.30 uur 1 Manchester United - KRC Genk 0 - 2
11.30 uur 2 S.V. Grol - Right to Dream Ghana 0 - 2
11.30 uur 3 PSV - SL Benfica 1 - 2
13.30 uur 1 Chelsea FC - Real Madrid 0 - 1
13.30 uur 2 Ajax - Feyenoord 2 - 1
13.30 uur 3 RSC Anderlecht - F.C. Twente 5 - 0
14.30 uur 1 KRC Genk - Right to Dream Ghana 0 - 2
14.30 uur 2 Manchester United - PSV 0 - 4
14.30 uur 3 S.V. Grol - SL Benfica 0 - 4
15.30 uur 1 F.C. Twente - Ajax 2 - 1
15.30 uur 2 Feyenoord - Chelsea FC 0 - 2
15.30 uur 3 Real Madrid - RSC Anderlecht 0 - 2
16.30 uur 1 SL Benfica - Manchester United 1 - 1
16.30 uur 2 Right to Dream Ghana - PSV 2 - 0
16.30 uur 3 KRC Genk - S.V. Grol 6 - 0
Zondag 29 mei 2016 - 3e toernooidag      
    Kruisfinales      
9.30 uur 1 Feyenoord - Manchester United 1 - 1 (Fey wnp)
9.30 uur 2 S.V. Grol - Chelsea FC 0 - 3
10.20 uur 1 PSV - F.C. Twente 1 - 1 (PSV wnp)
10.20 uur 2 Real Madrid - KRC Genk 2 - 1
    Halve finales      
11.15 uur 1 Right to Dream - RSC Anderlecht 1 - 1 (Wnp)
12.15 uur 1 Ajax - SL Benfica 0 - 1
    Plaats 9 t/m 12      
13.15 uur 1 Feyenoord - Chelsea FC 3 - 0
13.15 uur 2 Manchester United - S.V. Grol 4 - 0
    Plaats 5 t/m 8      
14.00 uur 1 PSV - Real Madrid 1 - 1 (PSV wnp)
14.00 uur 2 F.C. Twente - KRC Genk 2 - 0
    Kleine finale      
14.45 uur 1 Right to Dream - Ajax 0 - 1
    Finale      
15.45 uur 1 RSC Anderlecht - SL Benfica 0 - 2
16.45 uur 1 Prijsuitreiking      
           
  Veld        
  1 Alferink Installatietechniek    
  2 Kika      
  3 REWE      
Aanvang Veld Wedstrijd     Uitslag
Vrijdag 27 mei 2016 - 1e toernooidag      
17.30 uur 1 Ajax - Real Madrid 1 - 0
17.30 uur 2 Chelsea FC - RSC Anderlecht 0 - 1
17.30 uur 3 F.C. Twente - Feyenoord 0 - 1
18.30 uur 1 SL Benfica - Right to Dream Ghana 0 - 0
18.30 uur 2 S.V. Grol - Manchester United 1 - 0
18.30 uur 3 PSV - KRC Genk 1 - 1
19.30 uur 1 Feyenoord - RSC Anderlecht 1 - 1
19.30 uur 2 Real Madrid - F.C. Twente 4 - 0
19.30 uur 3 Ajax - Chelsea FC 3 - 0
20.30 uur 1 PSV - S.V. Grol 5 - 0
20.30 uur 2 SL Benfica - KRC Genk 3 - 2
20.30 uur 3 Right to Dream Ghana - Manchester United 2 - 0
Zaterdag 28 mei 2016 - 2e toernooidag      
10.30 uur 1 F.C. Twente - Chelsea FC 2 - 1
10.30 uur 2 RSC Anderlecht - Ajax 0 - 2
10.30 uur 3 Real Madrid - Feyenoord 2 - 1
11.30 uur 1 Manchester United - KRC Genk 0 - 2
11.30 uur 2 S.V. Grol - Right to Dream Ghana 0 - 2
11.30 uur 3 PSV - SL Benfica 1 - 2
13.30 uur 1 Chelsea FC - Real Madrid 0 - 1
13.30 uur 2 Ajax - Feyenoord 2 - 1
13.30 uur 3 RSC Anderlecht - F.C. Twente 5 - 0
14.30 uur 1 KRC Genk - Right to Dream Ghana 0 - 2
14.30 uur 2 Manchester United - PSV 0 - 4
14.30 uur 3 S.V. Grol - SL Benfica 0 - 4
15.30 uur 1 F.C. Twente - Ajax 2 - 1
15.30 uur 2 Feyenoord - Chelsea FC 0 - 2
15.30 uur 3 Real Madrid - RSC Anderlecht 0 - 2
16.30 uur 1 SL Benfica - Manchester United 1 - 1
16.30 uur 2 Right to Dream Ghana - PSV 2 - 0
16.30 uur 3 KRC Genk - S.V. Grol 6 - 0
Zondag 29 mei 2016 - 3e toernooidag      
    Kruisfinales      
9.30 uur 1 Feyenoord - Manchester United 1 - 1 (Fey wnp)
9.30 uur 2 S.V. Grol - Chelsea FC 0 - 3
10.20 uur 1 PSV - F.C. Twente 1 - 1 (PSV wnp)
10.20 uur 2 Real Madrid - KRC Genk 2 - 1
    Halve finales      
11.15 uur 1 Right to Dream - RSC Anderlecht 1 - 1 (Wnp)
12.15 uur 1 Ajax - SL Benfica 0 - 1
    Plaats 9 t/m 12      
13.15 uur 1 Feyenoord - Chelsea FC 3 - 0
13.15 uur 2 Manchester United - S.V. Grol 4 - 0
    Plaats 5 t/m 8      
14.00 uur 1 PSV - Real Madrid 1 - 1 (PSV wnp)
14.00 uur 2 F.C. Twente - KRC Genk 2 - 0
    Kleine finale      
14.45 uur 1 Right to Dream - Ajax 0 - 1
    Finale      
15.45 uur 1 RSC Anderlecht - SL Benfica 0 - 2
16.45 uur 1 Prijsuitreiking      
           
  Veld        
  1 Alferink Installatietechniek    
  2 Kika      
  3 REWE